Dagindeling

Ring 1

09:30-10:30 uur     Rubr 1/2/3             Vaarzen

10:30-10:50 uur     Rubr 4                    Vaarzenjackpot

10:50-11:00 uur      Kampioenschap   Vaars met beste uier

11:00-11:15 uur      Kampioenschap   Vaarzen

11:15-12.15 uur      Rubr 5/6/7             Middenklasse

12.15-12.30 uur     Kampioenschap    Middenklasse

12.30-13.30  uur    Rubr 11/12/13        Bedrijfsgroepen

13.30-13.45 uur     Kampioenschap    Bedrijfsgroepen

13:45-14.25 uur      Rubr 8/9               Oudere koeien

14:25-14.55 uur      Rubr 10                Productieklasse > 55.000 kg

14.55-15.10 uur     Kampioenschap koe met beste uier

15.10-15.20  uur    Kampioenschap Oudere koeien

15.20-15.30 uur    Terra MBO bokaal (pinken)

Ring 2

09:30-09:50 uur    Rubr 14              Kalveren

09:50-10:10 uur   Rubr 15               Pinken Exterieur

10:10-10:30 uur   Rubr 16               Kalveren

10:30-10:50 uur   Rubr 17               Pinken Exterieur

10:50-11:10 uur   Rubr 18               Kalveren

11:10-11:30 uur   Rubr 19               Pinken Exterieur

11:30-11:50 uur   Rubr 20               Kalveren

11:50-12:10 uur   Rubr 21               Pinken Toilet

12:10-12:30 uur   Rubr 22               Pinken Toilet

12.30-12:50 uur   Rubr 23               Pinken Toilet

12:50-13:10 uur   Rubr 24               Pinken Showmanship

13:10-13:30 uur   Rubr 25               Pinken Showmanship

13:30-13:50 uur   Rubr 26               Pinken Showmanship

13:50-14:05 uur     Kampioenschap Kalveren Exterieur

14:05-14:20 uur     Kampioenschap Pinken Exterieur

14:20-14:35 uur     Kampioenschap Kalveren Toilet

14:35-14:50 uur     Kampioenschap Pinken Toilet

14:50-15:05 uur     Kampioenschap Kalveren Voorbrengen

15:05-15:20 uur     Kampioenschap Pinken Showmanship

                                                              

                                                               Ring 1 en 2:

15:30 uur  Defilé kampioenen en bekendmaking Algemeen Kampioen Melkgevend en Niet melkgevend.