Vaarzen
Rubrieknr. Plaats Cat. nr. Naam Koe Vader Eigenaar Plaats
1 1 9 Reidlander Fetske 531 Mountfield Ssi Dcy Mogul Mts. JMJ + WJ Stolwijk Bedum
2 10 Midwolder Massia 95 Nugget Midwolder Melkvee Midwolda
3 2 Truus 146 O-Bee Krusader JCM+CMJ+JH V Rijn Opende
4 11 Glinzer Gerie 198 Rh Norwin Mts JT en B Vos-van der Schoor Godlinze
5 5 Truus 145 Gillette Jordan JCM+CMJ+JH V Rijn Opende
6 8 Mina 183 Mountfield Ssi Dcy Mogul Mts. G. en CAL van Drie-Poelma Bedum
Beste uier: 9 Reidlander Fetske 531 Mountfield Ssi Dcy Mogul Mts. JMJ + WJ Stolwijk Bedum
Vaarzen
Rubrieknr. Plaats Cat. nr. Naam Koe Vader Eigenaar Plaats
2 1 16 Peak Mov Silver 8628 Seagull-Bay Silver W N Pon-Koepon Feerwerd
2 13 Rian 32 Luck-E Adonis-Red JCM+CMJ+JH V Rijn Opende
3 12 Pietje 488 Lincoln-Hill Shot Laser Mts Dijkema Westerwytwerd
4 18 Koepon Book Genua 12 De-Su 521 Bookem W N Pon-Koepon Feerwerd
5 17 Wilder Mond Cogent Supershot W N Pon-Koepon Feerwerd
6 14 Delta Kayenne 3 Maple-Downs-I G W Atwood Mts H+R+WS Veenstra-de Wit Boerakker
Beste uier: 16 Peak Mov Silver 8628 Seagull-Bay Silver W N Pon-Koepon Feerwerd
Vaarzenjackpot
Rubrieknr. Plaats Cat. nr. Naam Koe Vader Eigenaar Plaats
3 1 25 Blauw 326 Go-Farm Pitbull Mts Mooijman Westerwytwerd
2 24 Reidlander Bet 601 Mr Chassity Gold Chip Mts. JMJ + WJ Stolwijk Bedum
3 23 Midwolder Jose 30 Jotan Red Midwolder Melkvee Midwolda
4 20 Suzan 1 Ladino Park Talent-Imp-ET Mts Mooijman Westerwytwerd
5 22 Sientje 254 Sala Shottle Parocas JCM+CMJ+JH V Rijn Opende
Beste uier: 25 Blauw 326 Go-Farm Pitbull Mts Mooijman Westerwytwerd
Middenklasse
Rubrieknr. Plaats Cat. nr. Naam Koe Vader Eigenaar Plaats
4 1 34 Fenny 81 Doolhof December Mts H+R+WS Veenstra-de Wit Boerakker
2 27 Shakira 5 Braedale Goldwyn Mts. JMJ + WJ Stolwijk Bedum
3 28 Reidlander Tine 983 Springtime Mts. JMJ + WJ Stolwijk Bedum
4 30 Koepon Bkm Classy 197 De-Su 521 Bookem W N Pon-Koepon Feerwerd
5 26 Alumette 6 Vero Anchorman C Simons-Bertens Vof Westerlee Gn
6 32 Tori 21 Delta Astro Mts. G. en CAL van Drie-Poelma Bedum
Beste uier: 27 Shakira 5 Braedale Goldwyn Mts. JMJ + WJ Stolwijk Bedum
Middenklasse
Rubrieknr. Plaats Cat. nr. Naam Koe Vader Eigenaar Plaats
5 1 36 Elsje 207 Jotan Mts Mooijman Westerwytwerd
2 37 Hillary Defender Mts H+R+WS Veenstra-de Wit Boerakker
3 39 Mariahoeve Trees 142 Youri WHA Hartjes Appingedam
4 35 Glinzer Beatrix 72 Alliance Mts JT en B Vos-van der Schoor Godlinze
5 38 Passiehoeve R Tine 180 Gillette Windbrook Mts H+R+WS Veenstra-de Wit Boerakker
6 40 Mennonietje 20 D Metode Mts. G. en CAL van Drie-Poelma Bedum
Beste uier: 36 Elsje 207 Jotan Mts Mooijman Westerwytwerd
Middenklasse
Rubrieknr. Plaats Cat. nr. Naam Koe Vader Eigenaar Plaats
6 1 46 Koepon Krch Classy 170 Hammer-Creek Fred Krunch W N Pon-Koepon Feerwerd
2 44 Koepon Kru Esmonique 3 Hammer-Creek Fred Krunch W N Pon-Koepon Feerwerd
3 42 Hilda 60 Rh Norwin Mts. G. en CAL van Drie-Poelma Bedum
4 43 Lena 114 Bouw Snowfever C Simons-Bertens Vof Westerlee Gn
5 48 Dina 328 Survivor Mts A+G vd Burg-Overzet Garrelsweer
6 41 Marga 93 Comestar Lauthority Mts A+G vd Burg-Overzet Garrelsweer
Beste uier: 44 Koepon Kru Esmonique 3 Hammer-Creek Fred Krunch W N Pon-Koepon Feerwerd
Middenklasse
Rubrieknr. Plaats Cat. nr. Naam Koe Vader Eigenaar Plaats
7 1 49 Glinzer Jettie 194 Peeldijker Burnstyn Mts JT en B Vos-van der Schoor Godlinze
2 50 Alang Fokje 20 R-E-W Seaver Mts Langereis-Muilwijk Ten Boer
3 60 Koepon Gol Regenia 106 Mr Chassity Gold Chip W N Pon-Koepon Feerwerd
4 53 Bleske 241 Fleury Mathys JCM+CMJ+JH V Rijn Opende
5 51 Mariahoeve Ramona 67 Ju Stefan WHA Hartjes Appingedam
6 54 Henriette 58 Hoekland Maik Mts. G. en CAL van Drie-Poelma Bedum
Beste uier: 49 Glinzer Jettie 194 Peeldijker Burnstyn Mts JT en B Vos-van der Schoor Godlinze
Oudere koeien
Rubrieknr. Plaats Cat. nr. Naam Koe Vader Eigenaar Plaats
9 1 65 Koepon Epc Regenia 109 Genervations Epic W N Pon-Koepon Feerwerd
2 68 Reidlander Grietje 637 Jotan Red Mts. JMJ + WJ Stolwijk Bedum
3 67 Grietje 100 Dudoc Mr Burns JCM+CMJ+JH V Rijn Opende
4 62 Alang Teuntje 52 R-E-W Seaver Mts Langereis-Muilwijk Ten Boer
5 66 Midwolder Jose 12 Mr Savage Midwolder Melkvee Midwolda
6 64 Koepon Alc Regenia 120 Hunsberger Alchemy W N Pon-Koepon Feerwerd
7 69 Midwolder Massia 46 Regancrest Altaiota Midwolder Melkvee Midwolda
8 63 Miellet 143 Khw Elm-Park Acme C Simons-Bertens Vof Westerlee Gn
Beste uier: 65 Koepon Epc Regenia 109 Genervations Epic W N Pon-Koepon Feerwerd
Oudere koeien
Rubrieknr. Plaats Cat. nr. Naam Koe Vader Eigenaar Plaats
10 1 83 Geertje 70 Mts F+J G Mulder-Ketelaar Winsum Gn
2 82 Glinzer Beatrix 52 Jotan Red Mts JT en B Vos-van der Schoor Godlinze
3 72 Astra 758 Survivor JCM+CMJ+JH V Rijn Opende
4 73 Tienie 101 Regancrest-Mr Durham Sam ET Mts F+J G Mulder-Ketelaar Winsum Gn
5 75 Pietje 440 Sir Ridgedal Rustler-Red ET Mts Dijkema Westerwytwerd
6 80 Veronica 175 Survivor Mts A+G vd Burg-Overzet Garrelsweer
Beste uier: 83 Geertje 70 Mts F+J G Mulder-Ketelaar Winsum Gn
Productieklasse > 55.000 kg
Rubrieknr. Plaats Cat. nr. Naam Koe Vader Eigenaar Plaats
11 1 87 Durkje 228 Regancrest-Mr Durham Sam ET Mts F+J G Mulder-Ketelaar Winsum Gn
2 85 Sjoukje 647 Vtf Gjalt Mts F+J G Mulder-Ketelaar Winsum Gn
3 86 Glinzer Greetje 133 Glinzer Goldwien Mts JT en B Vos-van der Schoor Godlinze
4 89 Astra 754 Roylane Jordan ET JCM+CMJ+JH V Rijn Opende
5 88 Koepon Col Regenia 37 Solid-Gold Colby W N Pon-Koepon Feerwerd
6 81 Blauw Dudoc Mr Burns Mts Mooijman Westerwytwerd
7 84 Gre 132 Alh Dutchman Mts. G. en CAL van Drie-Poelma Bedum
Beste uier: 87 Durkje 228 Regancrest-Mr Durham Sam ET Mts F+J G Mulder-Ketelaar Winsum Gn
Pinken Exterieur
Rubrieknr. Plaats Cat. nr. Naam Koe Vader Eigenaar Plaats voorbrenger
13 1 91 Reidlander Kelmos 297 Tiger-Lily Ladd P-Red Mts. JMJ + WJ Stolwijk Bedum Alyanne Lenting
2 92 Fokje 127 Broeks Tychip Melkveehouderij Krol Marum Evelien Krol
3 95 Iefke 418 Zial Planet Viken H. Brouwer Niekerk Grootegast Joran Brouwer
4 94 Fitje 9779 B E G ten Doeschot Zuidwolde Gn Gerieke Boer
5 98 Isabella 3 Brasil C Simons-Bertens Vof Westerlee Gn Wout Cannegieter
6 99 Warsi 5 Board ET C Simons-Bertens Vof Westerlee Gn Bram Cannegieter
Toilet: 1 91 Reidlander Kelmos 297 Tiger-Lily Ladd P-Red Mts. JMJ + WJ Stolwijk Bedum Alyanne Lenting
2 94 Fitje 9779 B E G ten Doeschot Zuidwolde Gn Gerieke Boer
3 92 Fokje 127 Broeks Tychip Melkveehouderij Krol Marum Evelien Krol
4 95 Iefke 418 Zial Planet Viken H. Brouwer Niekerk Grootegast Joran Brouwer
5 98 Isabella 3 Brasil C Simons-Bertens Vof Westerlee Gn Wout Cannegieter
6 99 Warsi 5 Board ET C Simons-Bertens Vof Westerlee Gn Bram Cannegieter
Pinken Exterieur
Rubrieknr. Plaats Cat. nr. Naam Koe Vader Eigenaar Plaats Voorbrenger
15 1 103 Wvjd Fabiola Regancrest Gv S Bradnick Mts H+R+WS Veenstra-de Wit Boerakker Danique Koster
2 104 Koepon Ju Adeline 1 Ju Red Ebh W N Pon-Koepon Feerwerd Lisanne Borst
3 101 Witter Marietje 58 Ralma O-Man Cf Cricket-ET H+MJ van der Giezen Onderdendam Ard-Jan van der Giezen
4 102 Penting Evelien 107 Colorado B J C Veron Overschild Nikita Haan
5 106 Rita Delta Fidelity Melkveehouderij Krol Marum Jenny Scholte
6 105 Molly 22 G. Stellando H. de Vries Noordwolde Gn Niek de Vries
Toilet: 1 103 Wvjd Fabiola Regancrest Gv S Bradnick Mts H+R+WS Veenstra-de Wit Boerakker Danique Koster
2 101 Witter Marietje 58 Ralma O-Man Cf Cricket-ET H+MJ van der Giezen Onderdendam Ard-Jan van der Giezen
3 102 Penting Evelien 107 Colorado B J C Veron Overschild Nikita Haan
4 104 Koepon Ju Adeline 1 Ju Red Ebh W N Pon-Koepon Feerwerd Lisanne Borst
5 105 Molly 22 G. Stellando H. de Vries Noordwolde Gn Niek de Vries
6 106 Rita Delta Fidelity Melkveehouderij Krol Marum Jenny Scholte
Pinken Exterieur
Rubrieknr. Plaats Cat. nr. Naam Koe Vader Eigenaar Plaats Voorbrenger
17 1 109 Alang Treesje 62 Lookout Pesce Ponde Sprint Mts Langereis-Muilwijk Ten Boer Lyanne Langereis
2 108 Witter Fokje 147 Toc-Farm Fitz H+MJ van der Giezen Onderdendam Jorrit van der Giezen
3 111 Vaarskalf Toc-Farm Fitz Melkveehouderij Krol Marum Gerjo Scholte
4 113 Kami 75 Barendonk Fourdays Mts A F+K Klimp-Nienhuis Siddeburen Eelke Borg
5 110 Grietje 101 Visstein K&L Promoter B E G ten Doeschot Zuidwolde Gn Anna Boer
Toilet: 1 109 Alang Treesje 62 Lookout Pesce Ponde Sprint Mts Langereis-Muilwijk Ten Boer Lyanne Langereis
2 108 Witter Fokje 147 Toc-Farm Fitz H+MJ van der Giezen Onderdendam Jorrit van der Giezen
3 113 Kami 75 Barendonk Fourdays Mts A F+K Klimp-Nienhuis Siddeburen Eelke Borg
4 110 Grietje 101 Visstein K&L Promoter B E G ten Doeschot Zuidwolde Gn Anna Boer
5 111 Vaarskalf Toc-Farm Fitz Melkveehouderij Krol Marum Gerjo Scholte
Pinken Showmanship
Rubrieknr. Plaats Cat. nr. Naam Koe Vader Eigenaar Plaats Voorbrenger
19 1 94 Fitje 9779 B E G ten Doeschot Zuidwolde Gn Gerieke Boer
2 91 Reidlander Kelmos 297 Tiger-Lily Ladd P-Red Mts. JMJ + WJ Stolwijk Bedum Alyanne Lenting
3 92 Fokje 127 Broeks Tychip Melkveehouderij Krol Marum Evelien Krol
4 98 Isabella 3 Brasil C Simons-Bertens Vof Westerlee Gn Wout Cannegieter
5 95 Iefke 418 Zial Planet Viken H. Brouwer Niekerk Grootegast Joran Brouwer
6 99 Warsi 5 Board ET C Simons-Bertens Vof Westerlee Gn Bram Cannegieter
Pinken Showmanship
Rubrieknr. Plaats Cat. nr. Naam Koe Vader Eigenaar Plaats Voorbrenger
21 1 101 Witter Marietje 58 Ralma O-Man Cf Cricket-ET H+MJ van der Giezen Onderdendam Ard-Jan van der Giezen
2 103 Wvjd Fabiola Regancrest Gv S Bradnick Mts H+R+WS Veenstra-de Wit Boerakker Danique Koster
3 104 Koepon Ju Adeline 1 Ju Red Ebh W N Pon-Koepon Feerwerd Lisanne Borst
4 102 Penting Evelien 107 Colorado B J C Veron Overschild Nikita Haan
5 106 Rita Delta Fidelity Melkveehouderij Krol Marum Jenny Scholte
6 105 Molly 22 G. Stellando H. de Vries Noordwolde Gn Niek de Vries
Pinken Showmanship
Rubrieknr. Plaats Cat. nr. Naam Koe Vader Eigenaar Plaats Voorbrenger
22 1 108 Witter Fokje 147 Toc-Farm Fitz H+MJ van der Giezen Onderdendam Jorrit van der Giezen
2 110 Grietje 101 Visstein K&L Promoter B E G ten Doeschot Zuidwolde Gn Anna Boer
3 109 Alang Treesje 62 Lookout Pesce Ponde Sprint Mts Langereis-Muilwijk Ten Boer Lyanne Langereis
4 113 Kami 75 Barendonk Fourdays Mts A F+K Klimp-Nienhuis Siddeburen Eelke Borg
5 111 Vaarskalf Toc-Farm Fitz Melkveehouderij Krol Marum Gerjo Scholte
Kalveren
Rubrieknr. Plaats Cat. nr. Naam Koe Vader Eigenaar Plaats Voorbrenger
14 1 117 Koepon Band Classy 377 Wa-Del Yoder Bandares W N Pon-Koepon Feerwerd Matteo Borst
2 122 Tanka 34 Worldmaster Mts A F+K Klimp-Nienhuis Siddeburen Marinus de Boer
3 120 Catrien 329 Aquila Jeeves Bagolino H. Brouwer Niekerk Grootegast Marlijn Brouwer
4 116 Alang Renske 44 Monument Impression Mts Langereis-Muilwijk Ten Boer Thijs Langereis
5 118 Reidlander Fetske 7277 Comestar Lauthority Mts. JMJ + WJ Stolwijk Bedum Simone Lenting
6 119 Peak Anita 9497-ET Peak Hotline W N Pon-Koepon Feerwerd DaniŽl Borst
7 121 Daaf 9 Repro Shotty Melkveehouderij Krol Marum Mirthe Koers
8 123 Corien 98 Hemmeer Udo Firma Nieuw Bromo Van Tilburg Hornhuizen Sophie van Tilburg
Beste voorbrenger: 117 Koepon Band Classy 377 Wa-Del Yoder Bandares W N Pon-Koepon Feerwerd Matteo Borst
Reserve: 118 Reidlander Fetske 7277 Comestar Lauthority Mts. JMJ + WJ Stolwijk Bedum Simone Lenting
Beste Toilet: 116 Alang Renske 44 Monument Impression Mts Langereis-Muilwijk Ten Boer Thijs Langereis
Reserve: 122 Tanka 34 Worldmaster Mts A F+K Klimp-Nienhuis Siddeburen Marinus de Boer
Kalveren
Rubrieknr. Plaats Cat. nr. Naam Koe Vader Eigenaar Plaats Voorbrenger
16 1 131 Lesterhuis Mia Weggelhorster The Answer Mts Perdok-de Haan Woldendorp Udo Perdok
2 129 Alang Tetje 238 Monument Impression Mts Langereis-Muilwijk Ten Boer Fedde Langereis
3 126 Handmaid 21 Jacco Mts H+R+WS Veenstra-de Wit Boerakker Renate Wubbema
4 130 Lesterhuis Dieke D Sol Mts Perdok-de Haan Woldendorp Maaike Perdok
5 125 Tilly 49 Kodak1 Delta Window-Red B E G ten Doeschot Zuidwolde Gn Jacob Boer
6 124 Mien 1 G. Stellando F.A. Bisschop Oldehove Tom Bisschop
7 132 Lammie 44 Delta Bookem Danno A L M Groenewegen Noordwolde Gn Thijs Groenewegen
8 128 Nanny 206 Hemmeer Udo Firma Nieuw Bromo Van Tilburg Hornhuizen Maartje van Tilburg
9 127 Grietje 270 Mobile A L M Groenewegen Noordwolde Gn Leon Groenewegen
Beste voorbrenger: 131 Lesterhuis Mia Weggelhorster The Answer Mts Perdok-de Haan Woldendorp Udo Perdok
Reserve 126 Handmaid 21 Jacco Mts H+R+WS Veenstra-de Wit Boerakker Renate Wubbema
Beste Toilet: 129 Alang Tetje 238 Monument Impression Mts Langereis-Muilwijk Ten Boer Fedde Langereis
Reserve: 127 Grietje 270 Mobile A L M Groenewegen Noordwolde Gn Leon Groenewegen
Kalveren
Rubrieknr. Plaats Cat. nr. Naam Koe Vader Eigenaar Plaats Voorbrenger
18 1 139 Joke 56 B 110 Lc Altacordial HT Westerhoek Siddeburen Aaron Gunnink
2 143 Marijke 43 Big Spell F.A. Bisschop Oldehove Emma Bisschop
3 140 Lena 144 P Laurent P RF C Simons-Bertens Vof Westerlee Gn Giel Cannegieter
4 133 Wvjd Ardeena Walnutlawn Solomon Mts H+R+WS Veenstra-de Wit Boerakker Marije Wubbema
5 138 Dina 155 Broekhuizen Bart Mts A F+K Klimp-Nienhuis Siddeburen Carlijn de Boer
6 135 Thea 289 B-Crest Shadow Mts H+R+WS Veenstra-de Wit Boerakker Rick van der Meulen
7 141 Wvjd Sanne 34 Ladino Park Talent-Imp-ET Mts H+R+WS Veenstra-de Wit Boerakker Margot van der Meulen
8 142 Juweeltje 12 Firma Nieuw Bromo Van Tilburg Hornhuizen Madelief van Tilburg
Beste voorbrenger: 139 Joke 56 B 110 Lc Altacordial HT Westerhoek Siddeburen Aaron Gunnink
Reserve 133 Wvjd Ardeena Walnutlawn Solomon Mts H+R+WS Veenstra-de Wit Boerakker Marije Wubbema
Beste Toilet: 139 Joke 56 B 110 Lc Altacordial HT Westerhoek Siddeburen Aaron Gunnink
Reserve: 135 Thea 289 B-Crest Shadow Mts H+R+WS Veenstra-de Wit Boerakker Rick van der Meulen
Kalveren
Rubrieknr. Plaats Cat. nr. Naam Koe Vader Eigenaar Plaats Voorbrenger
20 1 147 Carolien 586 Delta Lonestar B E G ten Doeschot Zuidwolde Gn Harrie Boer
2 152 Klare 50 Troubleshooter Mts A F+K Klimp-Nienhuis Siddeburen Josien de Boer
3 148 Koepon Lucky P Sanne 1 Zimmerview Lucky Pp-Red W N Pon-Koepon Feerwerd Quincy Rijkers
4 145 Red Iris 164 No-Fla Altagenuity HT Westerhoek Siddeburen Gernand Gunnink
5 149 Grietje 265 Delta Atlantic A L M Groenewegen Noordwolde Gn Jolien Groenewegen
6 144 Reina G-Force Delta G-Force Mts F+A Nooren-V. Vught Garnwerd Stef Nooren
7 150 Delta Solero F.A. Bisschop Oldehove Niek Bisschop
Beste voorbrenger: 149 Grietje 265 Delta Atlantic A L M Groenewegen Noordwolde Gn Jolien Groenewegen
Reserve 145 Red Iris 164 No-Fla Altagenuity HT Westerhoek Siddeburen Gernand Gunnink
Beste Toilet: 145 Red Iris 164 No-Fla Altagenuity HT Westerhoek Siddeburen Gernand Gunnink
Reserve: 148 Koepon Lucky P Sanne 1 Zimmerview Lucky Pp-Red W N Pon-Koepon Feerwerd Quincy Rijkers
Bedrijfscollecties
Rubrieknr. Plaats Cat. nr. Eigenaar Plaats    
8 1 154 W N Pon-Koepon Feerwerd
2 156 Mts H+R+WS Veenstra-de Wit Boerakker
3 155 JCM+CMJ+JH V Rijn Opende
  1 158 Mts. JMJ + WJ Stolwijk Bedum    
2 159 Mts JT en B Vos-van der Schoor Godlinze
3 161 Mts Mooijman Westerwytwerd
  1 163 Mts F+J G Mulder-Ketelaar Winsum Gn    
2 162 C Simons-Bertens Vof Westerlee Gn
             
Kampioen: 163 Mts F+J G Mulder-Ketelaar Winsum Gn
Groep beste benen: 163 Mts F+J G Mulder-Ketelaar Winsum Gn
Kampioenschap KALVEREN EXTERIEUR
  Plaats Cat. nr. Naam Koe Vader Eigenaar Plaats Voorbrenger
1 117 Koepon Band Classy 377 Wa-Del Yoder Bandares W N Pon-Koepon Feerwerd Matteo Borst
2 122 Tanka 34 Worldmaster Mts A F+K Klimp-Nienhuis Siddeburen Marinus de Boer
3 131 Lesterhuis Mia Weggelhorster The Answer Mts Perdok-de Haan Woldendorp Udo Perdok
4 129 Alang Tetje 238 Monument Impression Mts Langereis-Muilwijk Ten Boer Fedde Langereis
5 139 Joke 56 B 110 Lc Altacordial HT Westerhoek Siddeburen Aaron Gunnink
6 143 Marijke 43 Big Spell F.A. Bisschop Oldehove Emma Bisschop
7 147 Carolien 586 Delta Lonestar B E G ten Doeschot Zuidwolde Gn Harrie Boer
8 152 Klare 50 Troubleshooter Mts A F+K Klimp-Nienhuis Siddeburen Josien de Boer
Kampioen: 139 Joke 56 B 110 Lc Altacordial HT Westerhoek Siddeburen Aaron Gunnink
Res. Kampioen: 117 Koepon Band Classy 377 Wa-Del Yoder Bandares W N Pon-Koepon Feerwerd Matteo Borst
Kampioenschap KALVEREN TOILET
  Plaats Cat. nr. Naam Koe Vader Eigenaar Plaats Voorbrenger
1 116 Alang Renske 44 Monument Impression Mts Langereis-Muilwijk Ten Boer Thijs Langereis
2 122 Tanka 34 Worldmaster Mts A F+K Klimp-Nienhuis Siddeburen Marinus de Boer
3 129 Alang Tetje 238 Monument Impression Mts Langereis-Muilwijk Ten Boer Fedde Langereis
4 127 Grietje 270 Mobile A L M Groenewegen Noordwolde Gn Leon Groenewegen
5 139 Joke 56 B 110 Lc Altacordial HT Westerhoek Siddeburen Aaron Gunnink
6 135 Thea 289 B-Crest Shadow Mts H+R+WS Veenstra-de Wit Boerakker Rick van der Meulen
7 145 Red Iris 164 No-Fla Altagenuity HT Westerhoek Siddeburen Gernand Gunnink
8 148 Koepon Lucky P Sanne 1 Zimmerview Lucky Pp-Red W N Pon-Koepon Feerwerd Quincy Rijkers
Kampioen: 139 Joke 56 B 110 Lc Altacordial HT Westerhoek Siddeburen Aaron Gunnink
Res. Kampioen: 145 Red Iris 164 No-Fla Altagenuity HT Westerhoek Siddeburen Gernand Gunnink
Kampioenschap KALVEREN VOORBRENGEN
  Plaats Cat. nr. Naam Koe Vader Eigenaar Plaats Voorbrenger
1 117 Koepon Band Classy 377 Wa-Del Yoder Bandares W N Pon-Koepon Feerwerd Matteo Borst
2 118 Reidlander Fetske 7277 Comestar Lauthority Mts. JMJ + WJ Stolwijk Bedum Simone Lenting
3 131 Lesterhuis Mia Weggelhorster The Answer Mts Perdok-de Haan Woldendorp Udo Perdok
4 126 Handmaid 21 Jacco Mts H+R+WS Veenstra-de Wit Boerakker Renate Wubbema
5 139 Joke 56 B 110 Lc Altacordial HT Westerhoek Siddeburen Aaron Gunnink
6 133 Wvjd Ardeena Walnutlawn Solomon Mts H+R+WS Veenstra-de Wit Boerakker Marije Wubbema
7 149 Grietje 265 Delta Atlantic A L M Groenewegen Noordwolde Gn Jolien Groenewegen
8 145 Red Iris 164 No-Fla Altagenuity HT Westerhoek Siddeburen Gernand Gunnink
Kampioen: 131 Lesterhuis Mia Weggelhorster The Answer Mts Perdok-de Haan Woldendorp Udo Perdok
Res. Kampioen: 126 Handmaid 21 Jacco Mts H+R+WS Veenstra-de Wit Boerakker Renate Wubbema
Kampioenschap PINKEN EXTERIEUR
  Plaats Cat. nr. Naam Koe Vader Eigenaar Plaats Voorbrenger
1 91 Reidlander Kelmos 297 Tiger-Lily Ladd P-Red Mts. JMJ + WJ Stolwijk Bedum Alyanne Lenting
2 92 Fokje 127 Broeks Tychip Melkveehouderij Krol Marum Evelien Krol
3 103 Wvjd Fabiola Regancrest Gv S Bradnick Mts H+R+WS Veenstra-de Wit Boerakker Danique Koster
4 104 Koepon Ju Adeline 1 Ju Red Ebh W N Pon-Koepon Feerwerd Lisanne Borst
5 109 Alang Treesje 62 Lookout Pesce Ponde Sprint Mts Langereis-Muilwijk Ten Boer Lyanne Langereis
6 108 Witter Fokje 147 Toc-Farm Fitz H+MJ van der Giezen Onderdendam Jorrit van der Giezen
Kampioen 91 Reidlander Kelmos 297 Tiger-Lily Ladd P-Red Mts. JMJ + WJ Stolwijk Bedum Alyanne Lenting
Res. Kampioen 103 Wvjd Fabiola Regancrest Gv S Bradnick Mts H+R+WS Veenstra-de Wit Boerakker Danique Koster
Kampioenschap PINKEN TOILET
  Plaats Cat. nr. Naam Koe Vader Eigenaar Plaats Voorbrenger
1 91 Reidlander Kelmos 297 Tiger-Lily Ladd P-Red Mts. JMJ + WJ Stolwijk Bedum Alyanne Lenting
2 94 Fitje 9779 B E G ten Doeschot Zuidwolde Gn Gerieke Boer
3 103 Wvjd Fabiola Regancrest Gv S Bradnick Mts H+R+WS Veenstra-de Wit Boerakker Danique Koster
4 101 Witter Marietje 58 Ralma O-Man Cf Cricket-ET H+MJ van der Giezen Onderdendam Ard-Jan van der Giezen
5 109 Alang Treesje 62 Lookout Pesce Ponde Sprint Mts Langereis-Muilwijk Ten Boer Lyanne Langereis
6 108 Witter Fokje 147 Toc-Farm Fitz H+MJ van der Giezen Onderdendam Jorrit van der Giezen
Kampioen: 103 Wvjd Fabiola Regancrest Gv S Bradnick Mts H+R+WS Veenstra-de Wit Boerakker Danique Koster
Res. Kampioen: 101 Witter Marietje 58 Ralma O-Man Cf Cricket-ET H+MJ van der Giezen Onderdendam Ard-Jan van der Giezen
Kampioenschap PINKEN SHOWMANSHIP
  Plaats Cat. nr. Naam Koe Vader Eigenaar Plaats Voorbrenger
1 94 Fitje 9779 B E G ten Doeschot Zuidwolde Gn Gerieke Boer
2 91 Reidlander Kelmos 297 Tiger-Lily Ladd P-Red Mts. JMJ + WJ Stolwijk Bedum Alyanne Lenting
3 101 Witter Marietje 58 Ralma O-Man Cf Cricket-ET H+MJ van der Giezen Onderdendam Ard-Jan van der Giezen
4 103 Wvjd Fabiola Regancrest Gv S Bradnick Mts H+R+WS Veenstra-de Wit Boerakker Danique Koster
5 108 Witter Fokje 147 Toc-Farm Fitz H+MJ van der Giezen Onderdendam Jorrit van der Giezen
6 110 Grietje 101 Visstein K&L Promoter B E G ten Doeschot Zuidwolde Gn Anna Boer
Kampioen: 108 Witter Fokje 147 Toc-Farm Fitz H+MJ van der Giezen Onderdendam Jorrit van der Giezen
Res. Kampioen: 91 Reidlander Kelmos 297 Tiger-Lily Ladd P-Red Mts. JMJ + WJ Stolwijk Bedum Alyanne Lenting
Kampioenschap PINKEN AOC Terra Bokaal
  Plaats Cat. nr. Naam Koe Vader Eigenaar Plaats Voorbrenger
1 108 Witter Fokje 147 Toc-Farm Fitz H+MJ van der Giezen Onderdendam Jorrit van der Giezen
2 101 Witter Marietje 58 Ralma O-Man Cf Cricket-ET H+MJ van der Giezen Onderdendam Ard-Jan van der Giezen
3 91 Reidlander Kelmos 297 Tiger-Lily Ladd P-Red Mts. JMJ + WJ Stolwijk Bedum Alyanne Lenting
4 104 Koepon Ju Adeline 1 Ju Red Ebh W N Pon-Koepon Feerwerd Lisanne Borst
5 102 Penting Evelien 107 Colorado B J C Veron Overschild Nikita Haan
6 113 Kami 75 Barendonk Fourdays Mts A F+K Klimp-Nienhuis Siddeburen Eelke Borg
7 95 Iefke 418 Zial Planet Viken H. Brouwer Niekerk Grootegast Joran Brouwer
Kampioen: 108 Witter Fokje 147 Toc-Farm Fitz H+MJ van der Giezen Onderdendam Jorrit van der Giezen
Kampioenschap UIER VAARZEN
  Plaats Cat. nr. Naam Koe Vader Eigenaar Plaats
1 25 Blauw 326 Go-Farm Pitbull Mts Mooijman Westerwytwerd
2 16 Peak Mov Silver 8628 Seagull-Bay Silver W N Pon-Koepon Feerwerd
3 9 Reidlander Fetske 531 Mountfield Ssi Dcy Mogul Mts. JMJ + WJ Stolwijk Bedum
Kampioen: 25 Blauw 326 Go-Farm Pitbull Mts Mooijman Westerwytwerd
Kampioenschap VAARZEN
  Plaats Cat. nr. Naam Koe Vader Eigenaar Plaats
1 9 Reidlander Fetske 531 Mountfield Ssi Dcy Mogul Mts. JMJ + WJ Stolwijk Bedum
2 25 Blauw 326 Go-Farm Pitbull Mts Mooijman Westerwytwerd
3 16 Peak Mov Silver 8628 Seagull-Bay Silver W N Pon-Koepon Feerwerd
4 24 Reidlander Bet 601 Mr Chassity Gold Chip Mts. JMJ + WJ Stolwijk Bedum
Kampioen: 9 Reidlander Fetske 531 Mountfield Ssi Dcy Mogul Mts. JMJ + WJ Stolwijk Bedum
Res. Kampioen: 25 Blauw 326 Go-Farm Pitbull Mts Mooijman Westerwytwerd
Kampioenschap UIER KOEIEN
  Plaats Cat. nr. Naam Koe Vader Eigenaar Plaats
1 27 Shakira 5 Braedale Goldwyn Mts. JMJ + WJ Stolwijk Bedum
2 36 Elsje 207 Jotan Mts Mooijman Westerwytwerd
3 44 Koepon Kru Esmonique 3 Hammer-Creek Fred Krunch W N Pon-Koepon Feerwerd
4 49 Glinzer Jettie 194 Peeldijker Burnstyn Mts JT en B Vos-van der Schoor Godlinze
5 65 Koepon Epc Regenia 109 Genervations Epic W N Pon-Koepon Feerwerd
6 83 Geertje 70 Mts F+J G Mulder-Ketelaar Winsum Gn
7 87 Durkje 228 Regancrest-Mr Durham Sam ET Mts F+J G Mulder-Ketelaar Winsum Gn
Kampioen: 65 Koepon Epc Regenia 109 Genervations Epic W N Pon-Koepon Feerwerd
Kampioenschap MIDDENKLASSE
  Plaats Cat. nr. Naam Koe Vader Eigenaar Plaats
1 34 Fenny 81 Doolhof December Mts H+R+WS Veenstra-de Wit Boerakker
2 27 Shakira 5 Braedale Goldwyn Mts. JMJ + WJ Stolwijk Bedum
3 28 Reidlander Tine 983 Springtime Mts. JMJ + WJ Stolwijk Bedum
4 36 Elsje 207 Jotan Mts Mooijman Westerwytwerd
5 37 Hillary Defender Mts H+R+WS Veenstra-de Wit Boerakker
6 39 Mariahoeve Trees 142 Youri WHA Hartjes Appingedam
7 46 Koepon Krch Classy 170 Hammer-Creek Fred Krunch W N Pon-Koepon Feerwerd
8 44 Koepon Kru Esmonique 3 Hammer-Creek Fred Krunch W N Pon-Koepon Feerwerd
9 42 Hilda 60 Rh Norwin Mts. G. en CAL van Drie-Poelma Bedum
10 49 Glinzer Jettie 194 Peeldijker Burnstyn Mts JT en B Vos-van der Schoor Godlinze
11 50 Alang Fokje 20 R-E-W Seaver Mts Langereis-Muilwijk Ten Boer
12 60 Koepon Gol Regenia 106 Mr Chassity Gold Chip W N Pon-Koepon Feerwerd
Kampioen: 34 Fenny 81 Doolhof December Mts H+R+WS Veenstra-de Wit Boerakker
Res. Kampioen: 46 Koepon Krch Classy 170 Hammer-Creek Fred Krunch W N Pon-Koepon Feerwerd
Kampioenschap OUDERE KOEIEN
  Plaats Cat. nr. Naam Koe Vader Eigenaar Plaats
1 65 Koepon Epc Regenia 109 Genervations Epic W N Pon-Koepon Feerwerd
2 68 Reidlander Grietje 637 Jotan Red Mts. JMJ + WJ Stolwijk Bedum
3 67 Grietje 100 Dudoc Mr Burns JCM+CMJ+JH V Rijn Opende
4 83 Geertje 70 Mts F+J G Mulder-Ketelaar Winsum Gn
5 82 Glinzer Beatrix 52 Jotan Red Mts JT en B Vos-van der Schoor Godlinze
6 72 Astra 758 Survivor JCM+CMJ+JH V Rijn Opende
7 87 Durkje 228 Regancrest-Mr Durham Sam ET Mts F+J G Mulder-Ketelaar Winsum Gn
8 85 Sjoukje 647 Vtf Gjalt Mts F+J G Mulder-Ketelaar Winsum Gn
9 86 Glinzer Greetje 133 Glinzer Goldwien Mts JT en B Vos-van der Schoor Godlinze
Kampioen: 87 Durkje 228 Regancrest-Mr Durham Sam ET Mts F+J G Mulder-Ketelaar Winsum Gn
Res. Kampioen: 65 Koepon Epc Regenia 109 Genervations Epic W N Pon-Koepon Feerwerd
ALGEMEEN KAMPIOEN MELKGEVEND      
34 Fenny 81 Doolhof December Mts H+R+WS Veenstra-de Wit Boerakker
ALGEMEEN KAMPIOEN NIET MELKGEVEND
91 Reidlander Kelmos 297 Tiger-Lily Ladd P-Red Mts. JMJ + WJ Stolwijk Bedum Alyanne Lenting
Winnaar AOC Terra Bokaal
108 Witter Fokje 147 Toc-Farm Fitz H+MJ van der Giezen Onderdendam Jorrit van der Giezen